Habemus vláda - Igor, ideš a trhaj, go!

Autor: Ivan Bošňák | 20.3.2020 o 6:00 | (upravené 20.3.2020 o 17:25) Karma článku: 7,97 | Prečítané:  1769x

Silný koňak pijú ako kolu a dumajú, kde spravili chybu. Bohorovní prevíti, vládcovia zemegule. Rozbehli stovky kšeftov a namotali tisíce ľudí na scrabble. Len všetkým došli kocky. Už neposkladajú veľa dílov. GAME OVER.

HABEMUS VLÁDA! Zaujímali ma len 3 posty, silové ministerstvá, kľúčové v reforme ochlokracie (vláda lúzy a plebsu) a mafiánskeho štátu na vládu práva. Držal som palce a bál sa štartéra. Ďakujem, potešili ste nás, mňa a mnohých. Na Súmračnej, v Revúcej v dome rigorózneho právnika a v Hiltone na súkromnom podlaží pánom oligarchom a pusipajtášom pri čítaní mien: Mária Kolíková na spravodlivosť, Jaro Naď do armády a Roman Mikulec na vnútro najprv zabehla ustrica, vyprskol šampus, hneď na to po nadávkach spadla vo “war roome” omietka, zo salónika odbehli vystrašené hostesky a veru, že pánom aj zvlhli trenky / slipy / tangáče.

Zrazu nie je komu zavolať, nie je komu napísať, všetci NAŠI ľudia pokope, len Michel v bezpečí na juhu, zas na lodi, jak pri tom eure, kua. Vietnamca v dobrých časoch unesieš, ale ako z krajiny bez mora v čase korony dostať tlupu gaunerov a zmrdakisov? A kde je bezpečie? Rok potkana z Wuhanu - Corona ich dobehla, ešte budú závidieť Majovi a Baštymu samotku v Ilave.

Silný koňak pijú ako kolu a dumajú, kde spravili chybu. Bohorovní prevíti, vládcovia zemegule. Rozbehli stovky kšeftov a namotali tisíce ľudí na scrabble. Len všetkým došli kocky. Už neposkladajú veľa dílov a rozbehnuté nedokončia - toľko kešu, tooooľkoooo kešu. Niektorí ťahajú čiaru na wecku, niektorí musia denne na 4 tlačovky.

Preceda bol v parlamente na “okuk” a že “NIČ NOVÉ, také už videl.” Nuž Róbert Fico, ty vieš sám dobre, že toto si ešte nevidel a tomuto sám nevieš uveriť. Zreportoval si to "svojim" v Hiltone a si na facku. Game over! Spomeň si na nového predsedu vlády, ako Ti odkazoval, že Vám pôjdu po krku, kým neskončíte v base. Don Paška mal pravdu: "Všetci skončíme v base, všetci!"

Príde jar a s ňou vláda práva a v ringu proti Vám stoja: 
- Mária Koliková: bojovala proti Jankovskej a nedovolila ís na stoličku tajomníčky. Držíme palce. 
- Jaro Naď: mastil sa s Gajdošom a Balciarom, obvinený a dnes nasrdený. Well done. 
Roman Mikulec: šiel po Kaliňákovi a proti všetkým a bolo ich veľa. Ponížený. Bingo.  

 A toto je iná svorka. A vieš Robo KTO im velí? Igor z Trnavy, tam aj hovoria TVRDO. Toto nie sú typy ako Richter, Erik, Blaha, Harabin a Glváč alebo mostohíd Béla. Týmto, zajtra ministrom to myslí a budú vedieť iného PAVÚKA nakresliť. PA VÚ KA. Pamätáte? Všetci v sieti. A to si ešte každý z nich zoberie svojho (našťastie nie krížového) štátneho tajomníka, možno dvoch. A napadá ma zopár mien.

Vás, Robo&Robo tiež, však. Grendel? A čo? Potenie rúk, triaška, kývete hlavičkami, siedmy koňak nepomáha, okríknutý Erik aj Tomáš, mokré slipy-blato? Kde je ochranka? Volajte spolužiaka, čo sa peklom vyhráža alebo tichého z prokuratúry, kde je malý kováč, kde je? Nič, ticho jak v Bonaparte na najvyššom poschodí.

Tak Vám treba, už Vám zvoní hrana a Peťule dá v piatok záverečnú tlačovku. Bude chýbať veľa Úďov, nebudete tam ani robkovia, ani Kaži, ani... , nikto. Ste nuly, ste v suteréne a nemáte ani 1 dobrú kartu, nikto, ani bodór nemá. Nie, že ESO, žolika, nemáte ani žaluďového dolníka. Samé krepé karty. Dumáte, kde sú tie dobré. “Kua! Kto rozdával? Kdo do riti rozdal takéto karty?" Dobré sa minuli. Ľudia rozdali vo voľbách z novej sady. 

3 2 1 ŠTART. Go Igor Matovič, go a trhaj. Vitajte v pekle priatelia!

“Si skorumpovaný zlodej a skončíš v base. Si mafia. Ani prezident, ani Ústavný súd. Stále budeš mať okolo seba ochranku a na túto rád prispejem. Zložíme sa. Nebude to na krátko. Ale je to blízko. Habemus vláda.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Minúta po minúte: Doobeda pretestovali 828-tisíc ľudí, pozitívnych bolo takmer osemtisíc

Covid-19 podľahlo ďalších sedem pacientov, pribudlo 2 573 infikovaných.

Zoroslav Kollár aj dvaja sudcovia idú do väzby

Policajná akcia Víchrica sa týkala celkovo desiatich ľudí.


Už ste čítali?